Řekli o nás

Svou „práci“ se snažím dělat jak nejlépe umím, s pokorou a láskou….

 

Zpětná vazba je tak pro mne nesmírně důležitá… Vědět, že se mi podařilo naplnit Vaše představy, Vaše sny, je hřejivé a krásné, stejně tak je však důležité vědomí, že by něco mohlo být lépe, když i přes veškerou snahu třeba něco nevyjde na 100 % – i to se někdy stává… Aby se člověk mohl poučit…Neustále je co zlepšovat, učit se…Protože moc dobře vím, že žádné obrázky či věty nejsou nad osobní zkušenost….To je důvod, proč budu vděčná za Vašich pár řádků, za příspěvek i komentář – jakýkoli….

Bylo to s VÁMI úžasné 🙂

Toho si vážím a za to Vám děkuji….

 

NICOL MALEČKOVÁ:

Dobrý den. Vůbec nevím jak bych vám měla poděkovat!!!! Bylo to nádherné!! Všichni byli v úžasu. Mně se to strašně moc líbilo!! Slavobránu jsme použili jako fotokoutek a fotky jsou boží!!

 

TEREZKA COUFALOVÁ:

Chci paní Hanku z celého srdíčka doporučit, prošla se mnou celou cestu plánování svatby, je opravdu profík ve svém oboru. Pomůže, poradí, vždy si najde čas a to nejen ohledně květin, ale celkově ať jsem potřebovala poradit s výzdobou, harmonogramem…nebo čímkoliv. Je opravdu ochotná a věřte, že jsem byla opravdu náročný zákazník “květinu chci kulatou, nesmí nic trčet, chci aby byla do fialova, možná do růžova, ale nechci moc zelené”…a dalších milion “příkazů.” Paní Hanička má vše má propracované do detailu a musím říct, že jsem nemohla vybrat lépe. Nechala jsem si od paní Hanky a její zlaté maminky vyzdobit místo svatby a víte co? naprostá nádhera!! Mají to v oku a ví přesně, co dělají. Všichni nám výzdobu moc chválili. No posuďte sami 😍.

 

NICOL KOBLÁSOVÁ:

Ateliér De la Fleur a paní Hanku jsem si vybrala na svatební výzdobu poté, co jsem byla nadšená z výzdoby na svatbě své kamarádky. Domluva emailem nebo přes telefon byla bez obtíží, rychlá a moc fajn. Všechny mé představy o výzdobě se Hanka snažila realizovat co nejpřesněji dle předložených nápadů. Nebyl problém po domluvě sehnat i kousky, které neměla v ateliéru. Výzdoba dotváří celou atmosféru svatebního dne a ta moje byla jednoduše nádherná. Za to moc děkuji 😊.

 

VERONIKA MALEČKOVÁ:

Ateliér paní Hanky jsem si vybrala potom, co mé kamarádce vytvořila na její svatbě pohádkovou výzdobu. Neváhala jsem ani minutu, protože jsem věděla, že její ateliér bude nejlepší volba 🙂 Nejenom, že je paní Hanka neuvěřitelně milá, vstřícná a empatická, dokáže hlavně svoji práci odvést na výbornou. Ohlasy na krásnou výzdobu od svatebčanů máme ještě dodnes. Paní Hanka dokáže poskytnout profesionální servis od chvíle návrhu dekorací po samotnou realizaci v den „D“ a nevěsta díky tomu nemá pocit sebemenšího stresu ve svatební den.
Ještě jednou moc děkuji za vše (i psychickou podporu v době rušení svateb v důsledku „covidu“) 🙂
PS: Pokud ji necháte volnou ruku, tak předčí Váš sen…❤️ 

 

MARTINA JIRSÁKOVÁ:

Všem budoucím nevěstám můžu vřele doporučit květiny z ateliéru de la Fleur. Paní Žabková s námi pečlivě vybírala skladbu našich květin a přesně vystihla to, co jsem si vysnila 🙂 Má opravdu pro svoji práci cit a vdechne květinám duši. Ta moje svatební ji rozhodně měla 🙂

Děkuji,
Martina

 

 

NEVĚSTA ZUZKA:

Dobrý den 😊 chtěla bych moc poděkovat  kytičky byly nádherné 😊 

 

 

NIKOLA CHVÁLKOVÁ:

Paní Žabková nám dělala květinovou výzdobu na svatbu a všechno připraveno na 💯. Vypadalo to opravdu nádherně, připravila vše tak, jak jsme si přáli i něco navíc a hlavně skvělá domluva. 👏😍 Ještě jednou moc děkujeme za vše a doufám, že si u Vás budeme moct zase někdy něco objednat. 😊🌸🌷💐

 

 

LUCIE RÝZLEROVÁ: 

Určitě moc doporučuji, skvělý přístup, nádherné kytičky, parádní komunikace 😊🌷🌹🌸💐 

 

 

NIKOLKA VÁŇOVÁ:

Moc děkujeme, že náš svatební den mohl být vyzdobený právě od Vás 😊🤩 nádherná svatební kytice a překrásně nazdobené místo obřadu a svatební tabule. Přístup paní Žabkové je naprosto skvělý, vše se snaží přizpůsobit vašim představám, i když to vždy není úplně lehké 😊 DĚKUJEME 😊 

 

 

NATÁLIE TŘASÁKOVÁ:

Paní Hanko,rádi bychom Vám poděkovali za profesionálně odvedenou práci.Byla jste naprosto profesionální a neodmyslitelnou součástí svatebního dne mé dcery! Jste naprosto spolehlivá, flexibilní, kreativní, šikovná, pečlivá, máte vkus…a v neposlední řadě jste hrozně fajn člověk!Přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů! A ať se Vám daří. Vaše služby můžeme vřele doporučit. Natálie Třasáková

 

 

DANA KOZOVÁ:

Paní Hanku jsem si vybrala na doporučení mé kamarádky Lenka a nelitovala jsem ani vteřinu! Že má se svatbami bohaté zkušenosti bylo jasné už po prvním setkání, kdy jsem přišla pouze s fotkou svatební kytice z Pinterestu, která by se mi líbila a Hanka začala řešit nejen ji, ale vše od výzdoby místa pro obřad až po fotokoutek. Díky ní jsem věděla, že si svatební den můžu užít a nemusím se o nic starat. Květinová výzdoba (a za tu cenu!) byla prostě nádherná 😍 Ještě jednou, Hani, děkuji 🙏

 

 

VENDULA HOMOLOVÁ:

P. Žabková svým zodpovědným přístupem, neuvěřitelným talentem a citem pro odhadnutí situace vytváří krásné květiny a dekorace, které berou dech :-). Dobrými radami dokáže člověka nasměrovat tím správným směrem tak, aby byl výsledek dokonalý. Její nápady jsou neokoukané, moderní a nápadité. Vřele doporučujeme a moc děkujeme za úžasnou svatební výzdobu!

 

 

SIMONA BARTOŇOVÁ:

Příjemné jednání, osobní přístup a květiny krásnější, než si umíte představit. Vše více než super. Vřele doporučuji a Haničce přeji hodně chuti do její krásné práce!

 

 

KLÁRA BUREŠOVÁ:

Moc děkujeme úžasné květinářce Hance, která nám moc pomohla s naší svatbou a vše promýšlela a pomohla mi sestavit celý koncept svatby dle mých představ a přání,poradila mi a vse velmi precizně ,s odbornosti a velkým zajmem!!.všem nevěstám mohu tento malebný atelier jen a jen vřele doporučit, protože si nejsem jistá,kde jinde hledat tak šikovnou , pracovitou a moc milou květinářku ,která vám pomůže,aby vás den byl tak dokonalý,jako byl ten můj. :))

 

 

DOMČA VÝŠKOVÁ:

Paní Hance vděčím za skvělou květinovou tvorbu, která ozdobila mne a náš svatební den. Děkuji za veškerý čas, který mým nápadům a představám věnovala. Docela jsem si vymýšlela, Hanka se mnou trpělivě diskutovala mé představy, poradila praktické rady ke jednotlivým kvítkům, když jsem chtěla hýbat s cenou, tak vymyslela jak efektivně na to. Připadala jsem si, jako když mám svou dvorní květinářku během celých svatebních příprav 🙂 A přesto, že jsem si dost specifikovala, jak by měly květiny vypadat, tak především má kytice mne téměř vyrazila dech, když jsem ji ve svatební den dostala do ruky 🙂 Děkuji za nádhernou spolupráci a budu doporučovat kudy budu chodit.💐😍

 

 

MIRKA VOPELKOVÁ:

Vsechny kytice, kyticky, venecek i kvetinova parada prinesly lehkost a cistou krasu. Dekujeme Vasim sikovnym rukam 🌺 . Maminka nevesty

 

 

VERONIKA HORÁKOVÁ:

Mnohokrát děkuji ❤ ta krása se slovy vyjádřit nedá a ten pocit být ozdobena těmito květinami byl nádherný.

 

 

TÁŇA ČEJCHANOVÁ:

Moc děkujeme za překrásně naaranžované kytice na svatbu do Jízdárny Hejtmánkovice.Všem doporučuji paní Žabkovou,která je moc šikovná a své práci dokonale rozumí.

 

GABRIELA ČEJCHANOVÁ:

Hanka je příjemná a velmi sympatická, komunikace a její práce je na profesionální úrovni, květiny od ní byli nádherné, již před svatbou se mi snažila pomoct s hledáním jiných dodavatelů, patří jí velký dík. kdybych delala svatbu znova tak kvetiny jen a jen od ní.

 

 

LENKA NAGY VANÍČKOVÁ:

Nádherná svatební květinová výzdoba. Děkujeme za pečlivou práci a splnění veškerých požadavků (a že jsme si na paní floristku připravila opravdu velký oříšek)… Patří Vám obrovský dík.

 

 

BARBORA KALENDOVÁ:

Hani, z celého srdce ti děkujeme za přenádhernou nejen květinovou výzdobu na naší svatbě. Vykouzlila jsi hotové zázraky, které všichni obdivovali. Navrhla a připravila jsi nám úžasné kytice a překrásnou výzdobu celého areálu, kde se naše svatba konala. Vše jsi měla dokonale promyšlené do sebemenších detailů. Byla jsi po celou dobu moc milá, vstřícná a trpělivá a to už v době příprav. Zásobovala jsi mě skvělými nápady, které jsme spolu postupně realizovali. Jsi bezvadná, talentovaná a velmi kreativní. Je vidět, že svou práci děláš s láskou. Celkový výsledek předčil veškerá má očekávání a já nyní mohu říct, že tohle byla svatba, o které jsem vždy snila. Moc ti za všechno děkujeme. A rozhodně tě doporučujeme všem budoucím nevěstám. Jsi jednička!

 

 

KLÁRA ZAJÍČKOVÁ:

Moc děkujeme za dokonalou květinovou výzdobu a aranžmá obřadu. Všechno naprosto dokonalé, dolaďené do detailu. Vřele doporučuji 🙂 naprostá spokojenost

 

 

KRISTÝNA ZEZULKOVÁ:

Moc děkujeme za překrásnou květinovou výzdobu!!! Rozhodně doporučujeme, paní Hanka jde s dobou a požadavky svých zákaznic splní na 100%.

 

 

PETRA MALICHENKO:

Naprostá spokojenost! Měli jsme díky Hance nádhernou výzdobu na svatbě. Všichni byli okouzleni. Moc děkujeme 🙂

 

 

BARBORA JANEČKOVÁ:

Paní Žabkovou doporučuji! Svatební kytice byla přenádherná, ostatní květinová výzdoba také neměla chybu. Oceňujeme i rychlé a spolehlivé jednání. Děkujeme!

 

 

KAROLINA KRÁSOVÁ:

Za mě naprostá spokojenost. Svatební kytice byla ještě krásnější než jsem si představovala a moje květinové koule na hostinu všechny nadchly natolik, že za mnou hosté chodili a prosili mě, zda si ji pak mohou vzít domů �

Ještě jednou Vám moc a moc děkuji �

 

 

ŠÁRKA MISSREORDER TOMEČKO:

Moc sikovna a skromna kvetinarka �Vytvorila mi svatebni kyticky a venecek do vlasu krasnejsi nez jsem si predsravovala �

 

 

HAN DULLINA:

Moc děkujeme za nádherné svatební květiny! Paní Žabková se se mnou osobně sešla, vyslechla mou představu, již měla připravený návrh na vylepšení a ozvláštnění, ve všem mi během příprav vyšla vstříc. Komunikace perfektní. Květiny mi vyrazili dech, byly ještě krásnější, než jsem si dovedla představit. Opravdu nemám jedinou výtku. Skvělá práce! Do ateliéru De La Fleur se budu pravidelně vracet :). Doporučuji!

 

 

ŠÁRKA VOLFOVÁ:

Děkujeme za krásné květiny na naši svatbu, opravdu vše vypadalo nádherně, moje očekávání byla překonána 🙂 Paní Žabková přesně vystihla atmosféru, kterou jsem na svatbě chtěla mít. Skvělá komunikace, osobní přístup, originální nápady a dechberoucí výsledek – tím bych charakterizovala práci paní Žabkové

 

 

MIRKA ADAMOVÁ:

Naprosto úžasné květiny. Paní si s Vámi sedne, poradí, ukáže svoji práci a každou kytičku udělá přímo na míru zákazníkovi. Velice moderní přístup k vázání květin s použitím sezónních kytiček. Naše svatební výzdoba díky ní vypadala nádherně 🙂 Mohu jedině doporučit.

 

 

ANETA NAVRÁTILOVÁ:

Kytičky byly nádherné a paní Žabková je úžasná. S ní to nebylo jen o uvázání kytice, ale vyslechne, poradí, zajímá se, aby vystihla vaše představy a přání a květiny opravdu do detailu doplnily koncept vaší svatby. Vřele doporučuji a moc děkuji!

 

 

EVA MILDNEROVÁ KŘENOVSKÁ:

Doporučuji všem, kteří plánují svatbu nebo pořebují pro někoho uvázat krásnou květinu. Paní Hana Žabková je moc šikovná, profesionální floristka a jsem moc ráda, že nám tak krásně vyzdobila svatební hostinu a uvázala nádhernou svatební kytici a ostatní svatební květiny. “ METALOVÁ ROMANTIKA“ prostě neměla chybu !!! Ještě jednou velké díky.

 

 

ADÉLA TURKOVÁ:

Musím jen doporučit…květiny byly překrásné:)

 

 

PAVLA KROULÍKOVÁ:

Kytičky byly víc než nádherné. Moc děkuji

 

 

MONIKA RUNDŠTUKOVÁ:

Paní Žabková předčila mé očekávání a představy. Úžasné květiny i přístup. Jednoznačně doporučuji všem.

 

 

JITKA POLOMSKÁ:

Výzdoba na naší svatbě, včetně všech květin a drobností, které dokreslovaly atmosféru, byla naprosto pohádková. Měli jsme představu a paní Žabková ji proměnila ve skutečnost, ale ještě krásnější než nás vůbec napadlo. Mnohokrát děkujeme byl to pro nás celoživotní zážitek a atmosféru, kterou se Vám podařilo vytvořit budeme mít v paměti napořád ♥

 

 

MONIKA JANEČKOVÁ:

Moc ráda bych poděkovala paní Žabkové za přenádherné kytičky, které sklízely obdiv na svatbě a i nadcházející dny a také za její úžasný přístup ke své práci. Květiny a výzdoba místa předčily mé očekávání. Celkově jsme byli moc spokojeni a rozhodně doporučujeme všem nástávajícím nevěstám využít služby právě květinového ateliéru De la Fleur. Jistě budete spokojeni tak, jako jsme byli právě my. Děkujeme moc! 

 

 

ADRIANA PETROVÁ:

Opět úžasná domluva, paní se snažila splnit a taky splnila všechna moje přání. Určitě doporučuju!!! 

 

 

 
KATEŘINA KLEČKOVÁ KUTIŠOVÁ:

Milá Hanko, vyjadřujeme obrovský obdiv a skládáme hlubokou poklonu Vašemu umění! Vaší květinovou výzdobou jsme byli nadšeni a okouzleni nejen my, ale všichni svatebčané. Má představa o celkovém ladění květinové výzdoby se ve Vašich rukách proměnila doslova v sen – krásný, lehký, nonšalantní… 🙂 Vaše květiny byly tou nejpůvabnější třešničkou na dortu krásného místa naší svatby, dokonale vystihly jeho atmosféru a sklidily mnoho chvály. DĚKUJEME!!!! Kateřina a Ivan.

 

 

MONIKA KINDL:

Vždy jsem si přinesla krásnou a originální květinu nebo dekoraci 💫 Příjemná obsluha a perfektní provedení! Všem doporučuji 👍

 

ADÉLA VÍZNEROVÁ:

Každý rok si nechávám vázat květiny na hrob. To, co pod jejich rukama vznikne, vždy předčí mé očekávání. Vkusné, jemné a vše vystihující. Děkuji, za vaši práci.

 

 

IVA ŠVÁBOVÁ:

Dostali jsme tolik pochval na květiny – všechny pochvaly patří paní Žabkové a její práci. Přišli jsme za ní s nekonkrétní představou, prošli katalogy, ukázali co se nám líbí a těšili se. Kombinace profesionálního a osobního přístup, vstřícnost, empatie a schopnost naplnit přání a očekávání snoubenců nám přinesla tu nejkrásnější květinovou výzdobu, která předčila naše sny a přání a způsobila, že jsem si týden přála nemožné…aby má svatební kytice mohla ve váze zůstat napořád.

 

 

ALENA ŠINDELÁŘOVÁ:

Chtěla bych paní Žabkové ještě jednou moc poděkovat, svatbu jsem plánovala na dálku a tak jsem vše nechala v její režii a byla jsem více než spokojená . Spolupráce proběhla na jedničku s hvězdičkou, paní Žabková je hrozně šikovná a příjemná paní a hlavně je vidět, že svoji práci dělá srdcem .

 

 

LENKA ULLRICHOVÁ:

Paní Žabková má zlaté ruce! Moji představu zhmotnila dokonale, kytice byla dokonce hezčí, než předloha na obrázku 🙂 Vřele doporučuji!

 

 

HANA RŮŽIČKOVÁ UTTENDORFSKÁ:

Moc Vám děkujeme za krásné kytičky, jsme hrozně rádi, že jsme si vybrali právě Vás!! Květiny vypadaly ještě lépe než jsme doufala, že budou vypadat. Jen tak dál!

 

 

LUCIE SERBOUSKOVÁ:

Ještě jednou děkujeme Hani za krásnou výzdobu i květiny!!!

 

 

VERONIKA BUDÍNSKÁ:

Úžasná, překrásná a moje 🙂 Díky moc..

 

 

BARBORA MONÍKOVÁ:

Mnohokrát děkujeme paní Žabkové za vstřícnost, ochotu a nádhernou květinovou výzdobu, která všechny svatebčany doslova učarovala. 🙂 

 

 

ALENA BERNARDOVÁ:

Nejen nevěsta byla ze svatebních kytic nadšená.. Jste úžasná a to nejen díky své tvorbě :-). Mooc Vám ještě jednou děkuji!

 

 

ZUZANA KRSKOVÁ:

Ještě jednou moc děkujeme za krásné květiny i výzdobu.