Půjčovna Deko-DlF

Svatba či jiná slavnostní událost si díky své výjimečnosti žádá adekvátní výzdobu.  Drobnosti, které dokáží hodně – navodí správnou atmosféru, pozvednou či sjednotí prostor, dají na první pohled najevo, že jde o jedinečnou chvíli…Drobnosti, bez kterých to nejde, avšak zároveň zatíží naši peněženku… Aby Vaše výzdoba byla slavnostní, ale ne zbytečně nákladná a aby se po jejím skončení neplnily Vaše domovy věcmi, které v budoucnu těžko využijete, nabízím Vám dekorace pro Vaši svatbu či oslavu k zapůjčení.

 

 

 

 

Dekorace jsou k dispozici v ateliéru za příznivou cenu,  pro klienty s objednaným květinovým servisem…ostatním zájemcům půjčujeme pouze některé z dekorací a po individuální domluvě.

 

Jelikož jsou dekorace k dispozici v omezeném množství, doporučujeme se na jejich dostupnost v požadovaný termín předem informovat.

Půjčovné se hradí předem, s výjimkou současného objednání svatebních květin, kdy je hrazeno spolu s doplatkem za svatební floristiku. V případě poškození, rozbití či ztráty je nutné uhradit plnou cenu nové dané dekorace.

 

Doba zápůjčky je 4 dny – obvykle od pátku do pondělí. V případě prodloužení doby zápůjčky je připočten poplatek 400,- Kč. Maximální doba zápůjčky je 6 dní.

Při současném zapůjčení dekorací spolu s objednávkou svatební floristiky, jež je vyšší než 20.000,- , je jejich zapůjčení zdarma (náhrada za případnou ztrátu, poškození či zničení zůstává). Při objednávce svatební floristiky v ceně od 12.000,- Kč do 20.000,- Kč poskytujeme na některé položky slevu (slavobrána…) nebo v případě většího množství zapůjčených dekorací může být u objednávky stanoveno půjčovné formou paušálu.

 

Pokud  není výzdoba realizována naším ateliérem, musí si klient dekorace osobně vyzvednout a následně je také – adekvátně zabalené s ochranou proti poškození – osobně vrátit do ateliéru. Poštou nezasíláme!!!!

V případě většího množství zapůjčených dekorací může být požadována kauce v individuální výši.

 

Dekorace bez květinového servisu – z nabídky Volně k zapůjčení – půjčujeme pro svatby v Královéhradeckém kraji i svatebním agenturám za ceny uvedené v nabídce. Množstevní ani jiné slevy neposkytujeme (náhrady či kauce zůstávají v platnosti). Pro restaurace, fotografy apod zapůjčení vždy po individuální dohodě.

 

Všechny dekorace je nutno vrátit v původním stavu, v jakém byly zapůjčeny – nepoškozené, zabalené (nejlépe v původních obalech) a především čisté.

 

V případě vrácení ve znečištěném stavu – se zbytky vosku, svíček, květů, jídla apod účtujeme poplatek za čištění ve výši 600,-Kč (vzhledem k častému spěšnému navrácení dekorací ve dnech volna tak i zpětně do 3 dnů od jejich vrácení, jelikož v tomto čase nejsou půjčeny jinému klientovi).

 

 

 

 

Ceny půjčovného, výše náhrady za poškození, rozbití či ztrátu a také kauce kompletních položek sdělíme v ateliéru.

 

 

Všechny dekorace jsou majetkem ateliéru a půjčovny dekorací Deko-De la Fleur.