Naše kurzy

Aktuální termíny pořádání kurzů najdete v událostech našich fb profilů De la Fleur květinový ateliér a Květinová škola DlF

 

 

 

Začínáme s floristikou – aranžování květin

Cílem kurzu je seznámit účastníky se základem aranžování květin, potřebnými pomůckami  a nářadím a péčí o květiny. Během 2,5 hodinového kurzu si vytvoříte drobné dekorační aranžmá a květinový parter. Po skončení kurzu obdržíte informativní certifikát o jeho absolvování.

Cena kurzu je  1 190,- Kč  (za osobu)

  

 

 

 

Úvod do floristiky I.

 Cílem  kurzu je seznámit účastníky se základy floristiky, vazbou a aranžováním květin. Dozvíte se, jak květiny nakupovat,  jak o ně pečovat, co je to velkoobchod. Povíme si o květinách hrnkových. Během 4,5 hodin trvání kurzu si zhotovíme vázanou kytici dárkovou a květinové aranžmá na stůl.

Po skončení kurzu získáte informativní certifikát o jeho absolvování.

Součástí kurzu jsou vlastní autorská studijní skripta Úvod do floristiky I.

Cena kurzu je 2 500,- Kč   (za osobu)

 

 

 

Úvod do floristiky II.

Cílem  kurzu je seznámit účastníky detailněji s floristikou smuteční a svatební . Dozvíte se, jaké jsou aktuální trendy, seznámíte se s potřebnými pomůckami a materiálem. Během 4,5 hodin trvání kurzu si zhotovíte  smuteční věnec či aranžmá,  kulatou kytici v základu z růží a korsáž.

Po skončení kurzu získáte informativní certifikát o jeho absolvování.

Součástí kurzu jsou vlastní autorská studijní skripta Úvod do floristiky II.

Cena kurzu je 3 500,- Kč   (za osobu)

 

 

 

 

Začínáme s floristikou – vazba květin 

Cílem tohoto kurzu je seznámit účastníky se základem vazby květin, estetikou, technikou vázání, jednotlivými styly a typy kytic. Dozvíte se o péči o řezané květiny  a novinkách na trhu. Ve 2,5 hodinovém kurzu si vyzkoušíte a následně uvážete kytici kulatou, kterou si odnesete domů. Součástí je  informativní certifikát o absolvování.

 Cena kurzu je 1 590,- Kč (za osobu)

 

 

 

 

 

Floristika – vazba a aranžování květin

Ucelený kurz floristiky vás provede krok za krokem květinovou tvorbou. Seznámíte se s květinami, jejich nákupem a péčí, dozvíte se , jaké jsou základní techniky a potřebné pomůcky pro práci s nimi. Podíváte se na aktuální trendy. Prakticky si zkusíte práci s živým i neživým materiálem pro nejrůznější příležitosti.

Během dvou samostatných 5 hodinových bloků si uvážete dárkovou a smuteční kytici, zhotovíte aranžmá na stůl, květinovou krabičku s dárkem, květinový věneček do vlasů, věnec a dekoraci z trvanlivého materiálu .

Po skončení kurzu získáte informativní certifikát o jeho absolvování. Zašleme Vám také fotografie z průběhu kurzu.

Součástí kurzu jsou naše autorská studijní skripta Úvod do floristiky I. a II.

Cena kurzu je 5 500,- Kč   (za osobu)

 

 

 
 

Individuální květinový kurz

…rádi byste absolvovali kurz floristiky, ale není Vám příjemná přítomnost dalších osob a chtěli byste pozornost floristky pouze pro sebe…nevyhovuje Vám termín nebo Vás zajímá konkrétní téma??? …potom je tento kurz právě pro Vás…nastaven tak, aby vyhovoval právě Vašim potřebám…je určen pouze pro jednotlivce, tzn. že na něm budete jen Vy a floristka…během jeho 4,5 h trvání budete mít možnost naučit se či si vyzkoušet předem domluvené vybrané téma z naší běžné nabídky, v čase, který Vám bude vyhovovat…

(nevztahuje se na téma mimo nabídku ani na svatební floristiku)

 

cena kurzu:  2 000,- Kč + materiál  – materiál bude předem naceněn dle zvoleného tématu

termín: dle individuální domluvy

…informace o rezervaci a platbě, stejně jako podmínky konání a další najdete v úvodu Květinové školy…