Květinová škola

Vedle samotné floristické práce se věnuji pořádání zájmových floristických kurzů pro laickou veřejnost. Jsem proto ráda, že Vás mohu přivítat v naší KVĚTINOVÉ ŠKOLE De la Fleur

 

Pokud tedy patříte mezi květinové nadšence – amatéry, přijměte pozvání do světa vůní a barev a nahlédněte do tajemství floristiky…. Alespoň kousek z toho co umíme, naučíme i Vás.

 

Květinová škola je určena výhradně pro laickou veřejnost – pro všechny milovníky květin, pro všechny, kteří si chtějí aktivně odpočinout, vytvořit si krásnou květinovou dekoraci a zárověň se něco nového naučit. Bez ohledu na věk či zkušenosti. Díky rozmanité nabídce našich kurzů si jistě vybere každý.

(Kurzy pro profesionály – zaměstnance květinářství, koordinátory, dekoratéry apod. i zájemce, kteří chtějí v oboru pracovat či podnikat – NEPOŘÁDÁME)

Nabídka Květinové školy:

Úvod do floristiky I. a II.
Začínáme s floristikou – aranžování květin
Začínáme s floristikou – vazba květin
Floristika – vazba a aranžování květin
Květinová školička – Floristika pro děti
Květinová dílna  – tematické pracovní dílny
                                  – květinové speciály
                                – dílny s tématy na vaše přání
Nabídku kurzů  i dílen najdete také na FB nebo našem Instagramu.


 Co Vás čeká?

Během konání kurzu Vám budu plně k dispozici – připravena vše vysvětlit, ukázat a odpovědět na případné dotazy, pro inspiraci můžete nahlédnout do floristických publikací.

 

Cena kurzu vždy zahrnuje květiny, vedlejší floristický materiál, učební materiál (texty nebo skripta) a lektorku. Budete mít možnost dát si kávu nebo čaj.

 

Vlastnoručně vytvořené dekorace si odnesete domů, současně Vám, v případě zájmu,  zašleme fotografie z kurzu.

 

Na Vámi zvolený kurz si s sebou přineste dobrou náladu a chuť tvořit, dále blok a tužku na případné poznámky, zástěru, zahradnické nůžky, štípačky na dráty a krabici či tašku na Vaše květinová dílka.

 

Jak to u nás chodí?

Aby bylo možné zajistit individuální přístup a pozornost každému z Vás, je počet účastníků omezen počtem 5.

Pro účast na kurzu je nutná rezervace formou zaplacení kurzovného. Platba se provádí předem převodem na účet či před termínem kurzu v hotovosti. Úhrada je nutná nejpozději 7 dní před termínem daného kurzu. 

Vzhledem k povaze kurzů je uhrazená platba NEVRATNÁ. Platbu nelze převádět na jiný kurz či termín.

 

Pokud se tedy následně na kurz nemůžete dostavit a nepošlete za sebe náhradníka nebo rezervaci zrušíte, je uhrazená platba nevratná – bude Vám odečteno a vráceno pouze kurzovné, dle typu kurzu (nikoli materiál)… u individuálního kurzu bude vráceno z kurzovného pouze 50% (tzn. při ceně kurzu 1000,- Kč  kurzovné + materiál/osoba Vám vrátíme pouze 500,- Kč)  .

V případě nedostatečného počtu zájemců si vyhrazuji právo daný kurz neuskutečnit (minimání počet 2 účastníci). V tomto případě Vám bude zaplacené kurzovné vráceno v plné výši, případně, pokud budete mít zájem, může být převedeno na poukaz na jiný kurz či dílnu.

 

 

V souvislosti s floristickými kurzy Vám nabízím dárkové poukazy, které mohou být vhodným dárkem pro Vaše blízké. Objednat si je můžete vždy na aktuálně pořádné konkrétní kurzy nebo na kurz individuální. 

Poukaz si můžete vyzvednout přímo v ateliéru (proti platbě v hotovosti) nebo je možné zaslat jej elektronicky po předchozí úhradě kurzovného převodem na účet.

Objednávky a rezervace je možné provést mailem delafleur@seznam.cz, zprávou na fb  či na telefonu 724 905 353  a to nejpozději 4 dny před konáním kurzu (včetně jeho úhrady). 

Všechny kurzy Květinové školy De la Fleur jsou pouze zájmové, nejedná se o kurzy rekvalifikační!!!

Mimo kurzy a dílny v rámci Květinové školy DlF v ateliéru, poskytujeme také lektorskou činnost formou služby, tzn. že lektorsky zajistíme zájmový kurz výhradně pro laickou veřejnost, pro skupiny 4 – 10 účastníků. Tato služba se řídí samostatnými podmínkami (viz Ceník).

De la Fleur

…a květiny mají duši…